beton kırma

Beton Kırma


Beton Kırma, işlemi terasların kenarları veya bodrum temelleri gibi her türlü yerde bulunabilir; bazen uzun zaman önce bir yıkımdan toprağa gömülü parçalarla karşılaşabilirsiniz. Betonu kırmak için döner çekiç kullanma Bunun gibi çoğu durumda başarılı bir çıkarma için çözüm, talaş kaldırma işlevine sahip bir kırıcı-delicidir. Döner çekiç, darbeli matkap değildir; benzer şeyler yapan farklı aletlerdir — kırıcı çekiç temelde elde taşınan bir kırıcıdır. Döner çekiçler birçok boyutta gelirken, sıralı D-tutamaklı alet olağanüstü yeteneklidir.

Beton Kırma Puanı:

BETON KIRMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİYORUZ?

Beton Kırma işlemi, beton’un içindeki agrega, demir ve katkı donatı malzemeleri ile birlikte topluca parçalama uygulamasına verilen addır. Gerek yeni gerekse eski inşaat ve yapılarda başka bir deyişle beton olduğu her yer ve ortamda er ya da geç ihtiyaç duyulabilecek bir yöntemdir. Bu ihtiyaçlar tadilat, onarım, bakım, güçlendirme ve yenileme amaçlı olabileceği gibi çok daha farklı özel bir ihtiyaçtan dolayı da olabilir. Bu sebep her ne olursa olsun, Beton Kırma işlemine karar vermek kolay; uygulamak ise çok hassasiyet isteyen aksi halde telafisi mümkün olmayan sonuçlar ortaya çıkarabilecek bir uygulamadır. Beton kesme ve karot delme uygulamarında uzman firmamız Karotçu.com olarak bizler bu noktada karar vermeden önce sizleri konusunda uzman ve tecrübe sahibi mühendis veya mimarlara danışmaya davet ediyoruz. Beton kırımı Her ne kadar kırıcı kullanıcı tecrübesi en büyük önemi arzetse de bir o kadar önemli olan da kullanılan makine, aksam, ve malzemelerinin kalitesidir.

Beton Kırma Hizmetlerinde Lideriz.

20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim

İşimiz Güven Üzerine Kuruludur.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak

Tüm İstanbul’a Aynı Gün Servis

Uzman Beton Kırım Ekiplerle Hizmet

BETON KIRIMI AVANTAJLARI NELERDİR?


beton kırma sırasında en uygun kırım yönteminin dikkatli bir şekilde belirtilmesidir. Uygun kırma yönteminin belirlenmesi size çok açıdan fayda sağlıyacaktır, işten tasarruf ve o işin çabuk bitmesini sağlar buda sizin işinize yarar. Bunun dışında Yapıların dış ortamı ve iç mekanları iç ve dış beton ve duvarlardan meydana gelmektedir. Yani tüm temel mimari unsurlar beton‘lar olmaktadır. Ancak gerekli görülen durumlarda duvarların yada betonların ustalıkla kırılması ve yapılacak olan işlemler için uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Firmamız bünyesinde istihdam ettiğimiz ustalarımız, beton kırma hizmetini olması gerektiği gibi doğru teçhizat ile sizlere hizmet vermektedir.


BETON KIRMA FİYATLARI


KÜÇÜK ÇAPLI PROJELER
ORTA ÇAPLI PROJELER
BÜYÜK ÇAPLI PROJELER
KÜÇÜK ÇAPLI PROJELER
KÜÇÜK ÇAPLI PROJELER
ORTA ÇAPLI PROJELER
BÜYÜK ÇAPLI PROJELER

Orta çaplı Beton Kırma işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve yapılacak işlem hesabı yapılarak Duvar Kırma fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Beton Kırımı işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotçular’a göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Karotçu.com olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Fiyat :  Sorunuz

Ufak çaplı Beton Kırma işlerinde Duvar Kırma fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve Beton Kırma ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Beton Kırım ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat : Sorunuz
Bizi arayın

(+90212) 407 0440

Bize mesaj gönder

Karotcu.724@gmail.com

Ofis yeri

istanbul / Merkez / Türkiye


Beton Kırma Firması olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Hızlı Linkler

  • Hizmetler
  • İletişim

İletişim bilgileri

  • Gizlilik Politikası
  • Şartlar ve koşullar

Bizi Takip Edin


WHATSAPP
ARA