asfalt kesme

Asfalt Kesme


Mimari proje yada mühendislik hatalarında yada proje değişikliklerinden kaynaklanan inşaattaki her türlü asfalt kesme, beton kesme ve derz kesimi işlemlerini işinde uzman, profesyonel ekibimiz ve son teknolojik makinelerimizle sizlere özel çözümler üretmekteyiz. Asfalt kesimi yapılacak beton yada asfaltın ölçüsü alınır ve ince hesapları tarafımızca yapılır. Beton yada asfaltın kaplamasının kaplama kalınlığı hesaba katılarak uygun makina ve uygun döner testere ayarlanır.

Asfalt Kesme Değerlendirme..
ASFALT KESME İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİYORUZ?

Günümüz teknolojilerini de kullanarak ihtiyaçlarımızdan yanı sıra tasarımlarda dekoratif amaçlı Asfalt kesim‘lerinde gerçekleştirmektedir. Derz asfalt kesme farklı yerler için de kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken kurallar vardır; 

Asfalt kesme ve döşeme betonlar derz kesme yöntemi kullanılarak kesilir. Asfalt Kesme işlemine başlamadan önce ince hesaplamalar yapılarak ölçülerin alınması oldukça önemlidir. Kesilmesine karar verilen asfalt ya da beton bölge yapılan hesaplamalara göre düzgün bir biçimde çizgilerle belirlenmelidir. Ayrıca asfalt ve beton kaplamanın kalınlığı da mutlaka göz önünde bulundurmalıdır. Derz kesme için dizel, benzinli ve elektrikli derz kesme makinesi modellerinden biri tercih edilebilir. Dizel ve benzinli asfalt kesme makinesi çeşitleri kablo ve elektriğe ihtiyaç duymadığı için hemen her yere taşınarak kullanılabilir.

Asfalt Kesme Hizmetlerinde Lideriz.

20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim

İşimiz Güven Üzerine Kuruludur.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak

Tüm İstanbul’a Aynı Gün Servis

Uzman Asfalt Kesme Ekiplerle Hizmet

ASFALT KESİM AVANTAJLARI NELERDİR?


Asfalt kesimi sırasında en uygun kesim yönteminin dikkatli bir şekilde belirtilmesidir. Uygun kesim yönteminin belirlenmesi size çok açıdan fayda sağlıyacaktır, işten tasarruf ve o işin çabuk bitmesini sağlar buda sizin işinize yarar. Bunun dışında kesim planı yapıldığı takdirde etrafa zarar vermemiş hem de zarara girmemiş olursunuz. asfalt kesme işi kesinlikle bireysel yapılmaması gereken bir iş dir, asfalt kesme’nin profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken tehlikeli bir iş dir. Ekipler tarafınca yapılmamış işlerin olumsuz bir yönü olduğu zaman geri dönülemez bir yola girilir.

ASFALT KESME FİYATLARI


KÜÇÜK ÇAPLI PROJELER
ORTA ÇAPLI PROJELER
BÜYÜK ÇAPLI PROJELER
KÜÇÜK ÇAPLI PROJELER
KÜÇÜK ÇAPLI PROJELER
ORTA ÇAPLI PROJELER
BÜYÜK ÇAPLI PROJELER

Orta çaplı asfalt kesme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve kesilecek betonun çapı ve derinliğine bağlı olarak alan hesabı yapılarak asfalt kesme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz asfalt kesimi işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Karotçu.com olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Fiyat :  Sorunuz

Tek kuyu kanal açma zemin kesimi, kısa metraj vb. ufak çaplı yer kesme işlerinde beton yada asfalt kesme fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve asfalt kesimi ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye asfalt kesme ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat : Sorunuz
Bizi arayın

(+90212) 407 0440

Bize mesaj gönder

Karotcu.724@gmail.com

Ofis yeri

istanbul / Merkez / Türkiye


Asfalt Kesme Firması olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Hızlı Linkler

  • Hakkımızda
  • Hizmetler
  • Bölgeler
  • fiyatlandırma
  • İletişim

İletişim bilgileri

  • Gizlilik Politikası
  • Şartlar ve koşullar
  • Sorumluluk reddİ
  • Destek
  • SSS

Bizi Takip Edin


WHATSAPP
ARA