beton delme

Beton Delme


Beton delme firmamız Uzun yıllardır sektörde hizmet veren ve müşterilerine sunduğu hizmetlerden birisi de beton delme hizmetidir. Gerekli yöntemler ve uygun teçhizat ile firmamızın profesyonel çalışanları gerek demirli gerekse demirsiz olan betonları talep edilen ölçülerde kolay ve hızlı bir şekilde delerek sizlere hizmet vermektedir. Endüstriyel, elmas uçlu karot başlıklar ile vermiş olduğumuz beton delme hizmetinde derinliği tamamen sizin isteğinize bağlı olarak betonunu demirli ya da demirsiz olması fark etmeksizin uygun yöntemler ile çalışmaktayız. Bu nedenle hizmet sonrasında mutlaka hizmetimizden dolayı memnuniyet dereceniz yüksek olacaktır.

Hizmet Değerlendirme

BETON DELME İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİYORUZ?

Firmamızdan beton delme hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçtiğinizde öncelikle firma yetkilerimiz beton delme işleminin gerçekleşeceği alanı analiz ederek sizlere bir fiyat çıkartmaktadır. Fiyat analizinden sonra ise personellerimiz beton delme hizmeti için işe başlamaktadır. Beton delme için kullanmış olduğumuz makineler endüstriyel makineler olmakla birlikte makinelerimizin uçlarında bulunan karot uçlar, elmas olma özelliğini taşıdığından dolayı betonu delerken herhangi bir sorun oluşturmamaktadır, beton delme işlemi tam olarak istediğiniz ölçülerde kolayca gerçekleştirilmektedir. Beton delme işlemi sonrasında meydana gelen atıklar, atık uzaklaştırma ekibi vasıtası ile temizlenerek götürülmektedir. Bu sayede farklı özelliklere sahip olan her beton, 25 milimetre ile 15 milimetre çaplarında başarı ile delinmektedir.

Beton Delme Hizmetlerinde Lideriz.

20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim

İşimiz Güven Üzerine Kuruludur.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak

Tüm İstanbul’a Aynı Gün Servis

Uzman Beton Delme Ekiplerle Hizmet

beton delme

BETON DELME AVANTAJLARI NELERDİR?


Beton delme, bir çok alanda ve tesisatta gerek duyulan bir işlemdir. Doğalgaz tesisatı, klima tesisatı ve su tesisatı başta olmak üzere beton kesme makinelerinin işlev göremeyeceği alanlarda beton delme işlemine mutlaka gerek duyulmaktadır. Beton delme, bir çok alanda kullanılan bir yöntem olmakla birlikte ayı zamanda karot uçlar ile delindiğinden dolayı oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Öncelikle beton delme sonrasında delinen beton çevresinde herhangi bir çatlak ve benzeri sorunlar yaşanmamaktadır. Ayrıca firmamızın sunduğu bir hizmet olan beton delme hizmeti, son derece hızlı süren, temiz olan ve gürültüsüz bir şekilde ilerleyen bir iş olmaktadır. Beton delme hizmetimiz için iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçerek 7/24 beton delme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

BETON DELME FİYATLARI


TEK DELIK
ORTA ÇAPLI PROJE
BÜYÜK ÇAPLI PROJE
TEK DELIK
TEK DELIK
ORTA ÇAPLI PROJE
BÜYÜK ÇAPLI PROJE

Bir kaç delikten oluşan orta çaplı beton delme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve delik çapı ve derinliğine bağlı olarak her delik için beton delme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz beton delme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Karotçu.com olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Fiyat :  Sorunuz
Fiyat Aralığı : 450₺ – 750₺

Tek delikli klima deliğidoğalgaz tesisat deliğisu tesisatı deliği vb. beton delme işlerinde beton delme fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti olarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye beton delme servis ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bizi arayın

(+90212) 407 0440

Bize mail gönder

Karotcu.724@gmail.com

Ofis yeri

istanbul / İstanbul / Türkiye


Beton Delme Firması olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Hızlı Linkler

  • Hakkımızda
  • Hizmetler
  • Bölgeler
  • İletişim

İletişim bilgileri

  • Gizlilik Politikası
  • Şartlar ve koşullar
  • Sorumluluk reddİ
  • Destek

Bizi Takip Edin


WHATSAPP
ARA