x

Karotcu Beton Delme Kesme Kırma İstanbul Tüm İlçelerinde Hizmet En Uygun Fiyat Garantisi 15 Yıllık Tecrübe ile Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaya Devam Ediyoruz Sunulan olanaklar: Beton delme, Beton kesme, karot, karot delme, Karot Kesimi, Duvar kesme. Asansör-Merdiven Boşluğu. Kapı – Pencere Yeri Açma. Karot Numune Alma. Kuyu – Kanal Yeri Açma.  Uzman Kadro, Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet.

Karot makinası, sert zeminlerin deliminde ve kesiminde kullanılan ucuna silindir şeklinde karot ucu takılarak zemini delen bir nevi darbeli matkaba benzeyen bir makinedir. Karot makinesi sadece delim yapmak ve kesmek haricinde başka bir çok işlemde kullanılır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında, havalandırma delikleri, pencere yeri açılımında karot makinası kullanılmaktadır. Değişik marka ve modelde karot makinaları mevcuttur. Karot makina seçiminde amaca uygun olması büyük önem taşır. Karot makinası beton kesme veya delme işlemlerinde en çok tercih edilen makinadır. Kullanımı oldukça zor ustalık ve özen gösterilmesi gereken bir makinadır. Kesim yada delim yapılacak yerde karot makinası kullanılırken işlem uyğulanacak yer iyice incelenme hangi karot ucu kullanılacağına dikkatlice karar verilmelidir. Bunu en iyi yapabilecek olanlar kuşkusuz makine kullanıcıları karotçulardır.

Bu konuda karotçularımıza son derece güvenmekteyiz. Karot ucu yanlış kullanılan yerde derin hasar zeminlerde çatlaklar meydana gelmektedir. Karot makinesi inşaat sektöründe en çok terçih edilen bir makinadır. Son teknolojik makineler sayesinde karotçular en kısa zamanda işlem uygulanacak yerde pratik bir şekilde çalişmaktadir. Karot makinesi olmadığı dönemlerde beton delme ve beton kesme işlemi ve bir çok işlem çok uzun sürede yapılmaktaydı şimdi bu zaman dilimini karot makinası en aza indirdi diyebiliriz. Bir kişinin karotçu olabilmesi için çok iyi bir eğitim alması ve uzun yıllar alanında uzman olmuş ustalarla çalışması gerekmektedir. Firmamız bu konuda çok titiz bi şekilde çalışmakta karot makina kullanıcıları karotçularını dikkatlice seçmektedir. Her isteyen usta karotçu olamaz yetenek, el becerisi ve tabiyki çok dikkat edilmesi gereken bir makinedir. Biz eğitimli ve tam donanımlı ekibimiz ile hiç kuşkusuz ve şüphesiz bize verilen işleri yerine getirmekteyiz. Firmamız olarak bu konuda çok iddialıyız. Karotçularımız verilen işleri hatasız halletmektedirler.

Rakip firmalara nazaran firmamız çok ön planda ve yıldızı parlamaktadır. Bu başarıyı arkadaşlarımız karotçularımıza ve tüm ekip arkadaşlarımıza borçluyuz. Her konuda elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için çalışmaktayız. Sizleride firmamızı tanımaya davet ediyoruz bizimle sorun yaşamıyacağınızın sözünüde vermekteyiz.

Karotçuklima delikleriasansör boşluklarının kesilmesidoğalgaz tesisat deliklerinin açılmasısu tesisat deliklerinin açılmasıkapı ve pencere açılması, yapının iç ve dış tarafında oluşan fazlalık ve pürüzlerin düzeltilmesi, yanlış konumlandırılmış kolon ve duvarların ortadan kaldırılması, bina yıkımıduvar kesimi gibi tüm beton delme ve beton kesme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

KAROTÇU FİYATLARI

Fiyat :Sorunuz

Ufak çaplı Projeler  > Orta Çaplı Projeler > Büyük Çaplı Projeler

Karotçu işlerinde Karotçu fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve Karotçu ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Karotçu ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kuyu Kanal Yeri Açma Beton Kesim
Asansör Merdiven Yeri Açma Beton Kesme
Kapı Pencere Yeri Açma Beton Kesme
KAROTÇU
Beton Delme Kesme
KAROT
Ara
Whatsaap>Teklif Al