x

ASFALT KESME NASIL YAPILIR?
Derz Asfalt Kesme, işlem sırasında oldukça dikkatli ve özenle yapılması gereken bir işlemdir. Uzun yıllardır bu konuda hizmet sunan firmamız tüm bu işleri kolaylıkla ve çevreye zarar vermeden yerine getirmektedir. Asfalt kesme işlemine başlamadan önce detaylı bir şekilde hesaplamalar yapılmakta çok iyi bir şekilde ölçü alınmaktayız. Asfalt kesme işlemine başlarken karar verilen yerin asfalt kalınlığı da oldukça dikkat etmekteyiz. Derz kesme makinesinin ucuna takılan elmas uçlu döner testere ile asfaltı ustalıkla kesmekteyiz. Asfalt kesme yöntemlerinde ders kesme makinesi ve karot makinası kullanılmaktadır. Asfalt kesme işlemi öncesi asfalt için en iyi makineye karar verilip dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Asfalt yolunda onarım yapılacaksa eğer asfalta oldukça az zarar vermek gerekir bu işlemi en güvenilir şekilde derz kesme makinası ile yapmak çok avantajlıdır. Eğer yol tamamen sökülerek yeniden yapılacaksa o zaman da karot makinası kullanılmalıdır. Derz kesme makinası ile asfalt kesme esnasında tam olarak istenilen şekil ve ebatlarda kesim gerçekleştirilebilir. Asfaltta çatlama, kırılma, kalkma gerçekleşmez asfaltta tamir gerektirecek hiçbir işleme gerek kalmaz. Karot asfalt kesme işlemi yapmak mümkündür fakat bu işlem sırasında çatlamalar ya da kırılmalar buna benzer sorunlar yaşanabilmektedir. Çok özenle çalışma gerektirmektedir. Asfalt kesme işleminde bütün asfalt yerden kaldırılması gerekiyorsa eğer karot asfalt kesme makinası bunun için en idealidir. Esasında karot kesme işlemininden ziyade delme işlemi için daha uygundur. Ucu testere değil ince uçludur bu sayede delme işlerinde çok daha iyidir. Her iki makinada kullanımı zor profesyonel ekip tarafından asfalt kesimi yapmaktayız.

Son teknolojik donanıma sahip makinalarımız ile itina ve dikkatle işimizi yapmaktayız. Çok önemli olan asfalt kesme işlemi işinde uzman olmuş ekibimiz ile kusursuz ve hatasız gerçekleştirmekteyiz. Kesilecek alana uzman ebibimiz karar verip sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Firmamız rakip firmalara göre daha ön plana çıkmış ve tabi ki farkını ortaya koymuş bir firmadır. Asfalt kesme olarak en iyi olduğumuzu iddia etmekten hiç çekinmiyoruz. Asfalt işlemlerinde bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

WHATSAAP
ARA